czwartek, 30 sierpnia 2012

Mandarynkowy Przewodnik - set 1,5 ;)

      Ten post jest uzupełnieniem tego, co napisałem w części pierwszej. Otóż nie podparłem moich słów dźwiękiem. Wskazane by było abym podlinkował jakieś filmiki z Youtube żeby Czytelnicy mogli wyrobić sobie opinię o Muzyce. A więc niech sprawiedliwości stanie się zadość.

1970 - Electronic Meditation (cały album)
1971 - Sunrise In The Third System z albumu Alpha Centauri
1971 - Fly And Collsion Of Comas Sola z albumu Alpha Centauri
1971 - Alpha Centauri (tytułowy kawałek)
1972 - Birth Of Liquid Pleyades (1szy utwór na albumie Zeit)
1972 - Nebulous Dawn (Zeit)
1972 - Zeit (tytułowy kawałek)
1972 - Origin Of Supernatural Probabilities (Zeit)
1973 - Atem (cały album)

Tak więc macie materiał na 2-3 godziny słuchania. Domyślam się, że nie każdy lubi tego typu muzykę (pewnie więcej osób ceni sobie najmocniejsze odmiany metalu niż elektronikę ;)) dlatego tam gdzie mi sie chciało to dałem pojedyncze utwory. ;) Mam nadzieję iż się podobają.

2 komentarze:

  1. Przesłuchałam "Alpha Centauri", chyba wiadomo czemu pierwsze wpadło w oko.;D Lekko schizowe się na początku wydaje, podoba mi się. Czy to ogólnie można porównywać z gatunkiem utworów prezentowanych przez Amon Tobin?

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję! :* :> A nie słuchałem :) Pojutrze przesłucham. Jak widzisz, kiedyś nikomu do łba nawet nie przyszło aby grać taki dubstep czy techno. Do tego się nie tańczy, to się kontempluje! ;) (i pali :P). Wzięłaś akurat najdłuższy kawałek z całej płyty :) na dodatek z tekstem (inspirowany religią). Słuchając jedynego setu z koncertu z tego roku (dawno ale coś pamiętam :P) wydaje mi się iż najbliżej było mu właśnie do tego kawałka ale trąciło też pierwszym. Ot, Kosmische Musik :)

    OdpowiedzUsuń